Hakkımızda

Metalurji Akdağ Isıl İşlem

1993 yılında kurulan firmamız, kaliteyi ön planda tutarak her geçen gün yeni yatırımlar yapmış, kapasitesini arttırarak ülke çapında müşteri portföyünü sürekli olarak genişletmiş, bünyesinde çok amaçlı olarak hizmet veren bir kalite kontrol laboratuvarı kurmuş ve 2004 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesini almıştır.

Metalurji Isıl İşlem ve Akdağ Isıl İşlem firmalarımız siz sanayicilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 01.08.2012 tarihinden itibaren birleşme kararı almış ve Metalurji Isıl işlem de unvan değişikliği yaparak Metalurji Akdağ Isıl İşlem Ltd. Şti. olarak Akdağ Isıl İşlem’i devralmıştır. Birleşmeyle birlikte yenilenme ve değişim de teknolojiyle iç içe devam etmektedir.

Konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, sanayinin her sektörüne Isıl İşlem ve Malzeme Seçimi konusunda eğitimler de vererek, ısıl işlem bilincinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Günümüzde E-BERK, Hidromek, Türk Traktör Fabrikası, Roketsan, FNNS, MKE gibi ülkemizin önde gelen kuruluşlarına ısıl işlem hizmeti vermekte olan firmamız, her geçen gün teknolojisini yenilemek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak felsefesi ile yatırımlara devam etmektedir. 2013 yılı hedeflerimiz arasına Vakum Isıl İşlem Fırını devreye almak vardır.

Yaptığı Isıl işlem kalitesi ve ‘Öncelikli Olan Müşteri Memnuniyetidir’ ilkesi ile sektöründe Ankara’da tek ve Türkiye genelinde ise sayılı birkaç firmadan biri konumundadır.

Tecrübeli teknik ekibimizle uzun yıllar sanayiye kaliteli ve doğru hizmet vermek en büyük hedefimizdir.

REFERANSLARIMIZDAN